Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ben Wallace
Wallace with the Chicago Bulls
Wallace with the Chicago Bulls
Position Center / Power Forward
Height 6 ft 9 in (2.06 m)
Weight 240 lb (109 kg)
League NBA
Team Cleveland Cavaliers
Born September 10, 1974 (1974-09-10) (age 33)
White Hall, Alabama
Nationality American
College Virginia Union
Draft Undrafted
Pro career 1996–present
Former teams Washington Bullets/Wizards (1996-1999)
Orlando Magic (1999-2000)
Detroit Pistons (2000-2006)
Chicago Bulls (2006-2008)
Cleveland Cavaliers (2008-Present)
Awards NBA Defensive Player of the Year (2002, 2003, 2005, 2006)
4-time NBA All Star
6-time All NBA Defensive Team


Skutečný životopis: http://en.wikipedia.org/wiki/Ben_Wallace

Benovo desatero
: obsaženo v Benovém mladším zákoně (viz dole)
1.Já jsem Ben Wallace, B Wall, The Body, The beast+from the east, big ben...., nebudeš míti jiného nade mnou ani přede mnou, dokonce ani za mnou nesmi býti nikdo!
2.Nevezmeš slova Benova nadarmo!
3.Pomni abys den všech basketbalistu nba slavil! hlavne mě, kobeho, cp3, BD, TMaca a LeBrona!
4.Cti Bena i Kobeho Svého abys, dlouho žil a relativne dobře se ti vedlo na zemi!
5)Bena nezblokuješ!
6)Bena nevystealuješ!
7)Neukradneš Benovi jídlo!
8)Nepromluvíš křive ani hlásku proti Benovi !
9)Milovati budeš všechny ty, co miluji Bena!
10)Nepožádáš dětí ani manželek Benových!
11)cti Bena svého i Lebrona svého, neboť Ben nejsi a v Bena se neobrátíš.
12)Ben Pravil: Všichni lidé jsou mým obrazem , právě když já +NANI jsme jejich vzorem, což nastává za předpokladu zákona desátého starého

Ben Wallace ´n´ his lifetime

Bůh pravil: budiž světlo a byla tma, poněvadž Ben řekl opak a -(-)/ -/ = -

Ben řekl TMA a zrodil se TMAc (přezdívka pro tracyho mcgradyho)...ale Ben pravil je tu moc tmy chci světlo a Edison se zrodil z popela a stvořil naši známou žárovku domácí nebo také žárovkus benus wallisus.

Ben wallace je problém sám, jeho podstata právě když se x nerovná nule, tak právě tehdy se x rovná nula, z čehož vyplývá, že Ben Wallace je problém na entou +- nekonečno na kobeovskou , -- se nerovná plus právě když Ben Wallace

I sám Kobe Bryant musí čůrat manuálně.....Ben řekne budiž potopa a nezachráni to ani plenky Hugies....Jednoho dne Ben potřeboval na záchod a řekl staniž se..a stalo se.....všude mokro.

Někteří lidé nosí triko supermana, superman triko Chucka Norrise, ale Chuck nosí spoďáry Bena Wallace (onošené a staré jako vesmír sám)

Chuck Norris napočítal do nekonečna.......dvakrát.......Ben Wallace spočítal Chucka Norrise......třikrát

0 umí dělit Bena Wallace

Pokud má Chuck Norris zpoždění, čas by měl radši sakra zpomalit. Pokud má Ben zpoždění, čas neexistuje nikdy více........Pokud má Ben zpoždění nepatří do def. oboru poněvadž to je stejné jako že Ben Wallace je slabota jak Novota.

Rozhodčí jednou BenovY (Ben není měkký, ale tvrdý) pískl faul, od té doby ho nikdo neviděl.

Dokud bude ben málo prdět, budou zdražovat plyn a především výbušný propan-butan, a jiné radioaktivní látky popř. vysoce Benovsky výbušné...

Ben Wallace je jediným příkladem hyper mega super onanovského boha! Jednou Ben pravil: potřebuji sluhu... přišel buh a řekl : ja jím budu! a ben odvětil: sračky nevedem...

Tak dlouho se s Benem Wallacem pro vodu chodí, až ti ucho utrhne.

Ben Wallace jiným jámu kopá, každý do ní padá......Tak dlouho se do Bena volá, až se z něho krkání ozývá.

Benovo pravidlo: Mluviti stříbro, blokovati zlato

Ben si roku 1914 krknul a začala 1.sv válka, 1939 si prdnul a začala druhá, nechtějte vědět, co se stane, až se pocura (....napoveda: třetí sv. valka má být kvůli nedostatku PITNÉ vody na zeměkouli).

Ben Wallace na prvou=Ben Wallace, Ben Wallace na druhou je vesmír a Ben Wallace na třetí je černo-černá černá díra.Černá díra definována ve starém zákoně č.9.

Benova Wallacova tabulka chemických prvků: BW, TBFTE,BB, TB,BW,TB. Ben uznává pouze prvek, který obsahuje jeho přezdívku, popř jméno. BW=benus wallacus, TBFTE=théseus beastus fromus thesus eastus, BB=benova babička, TB=thaletovův bochník, BW=bigus wallacus, Temograficus Bodyus + miliardy dalších

Ben sám : For Those of one of you
who wanna know what is Big Ben all about
it is like this yo
Ben Wallace blocks your head
you don it even know what he meant
Ben Wallace steals, it never heals,
Ben Wallace breakin´ backbones and you suck
Comm´n let´s it fuck
He damages everythin´ anythin´
killin´it too or even ditch
lights can not switch
Ya can´t be like him yo gangsta
Hey you copy him, ya musta!!Benův Starý zákon: 1.Při změně magnetického pole v okolí Bena vzniká mezi jeho svorkami indukovaný LeBron James. V uzavřeném obvodu Bena vzniká Kobe Bryant. Tento jev se nazývá elektroBenová indukce. Indukovaný ben při zesílení mag. pole v okolí LeBrona Jamese má opačný směr než u kobeho. Čím je Kobe silnější, tím je Lebron - Ben více energie vytěžené. Objevil ji Benus Faryadus.

2.Ben s elektrickým proudem má kolem sebe Chrise Paula podobného tyčovému magnetu. Na jednom konci cívky je Kobe a na druhém TMac. Změní-li se hodnota T-Maca na hodnotu podobnou Kobemu, Chris Paul se zmagnetizuje na entou. Mag. pole je nejen uvnitř Bena, ale také vně Bena. Elekromagnet: Je cívka s Kobem z měkkého LeBrona.

3.Proud procházející v Benovi stále stejným směrem=stejnosměrný, proud jehož hodnoty se neustále mění=střídavý. Rovnoměrným otáčením Kobeho v Benovi vzniká nestacionární el. proud, jehož časový průběh nelze znázornit sinusoidou.

4.Transformátor- Je zařízení umožňující měnit střídavé napětí Ben1 na napětí Ben 2 se stejným kmitočtem, ale jinou hodnotou. Podíl N2 a N1=transformační poměr benovy večeře.

5.Jestliže krystal polovodiče obsahuje v jedné části polovodič typu P a ve druhé polovodič typu N, tak oblast v rozhraní se nazývá Ben Wallace. Polovodičový basketbal je sport obsahující právě jednoho Bena Wallace.

6.Lom světla je způsoben změnou rychlosti Benova myšlení. Postupu-li světlo do hemisféry benova mozku s ve které se světlo šíří větší rychlostí nastane lom paprsku od kolmice a opačně. Při luminiscenci vydává Ben nahromaděnou E v podobě E mega vařícího světla. E=m*ben na druhou

7.Triviální názvy nelze odvozovat z konstituce benovských sloučenin, např. indigum, anilin atd. Přítomnost Bena získáme odvozením oxobenových kationtů a aniobenů tak, že kobeont vydělíme benovým pohlavým odmocněným na nekonečnou.

8.Jaderná E se uvolňuje při takzvané Benovské reakci (reakcus Benus Wallaceus) ve štěpném materiálu, např rozhodčí napadený Benem po zapískání nesmyslného faulu (Wade235, LeBron 233, Shaq239). Aby mohla proběhnout Benovská řetězová reakce, musí mít materiál tzv. kritickou hmotnost (hmotnost větší než je hmotnost shaqa, což je opravdu už ale velice kritické). E se při benus wallaceus reaktus může uvolnit buď v procesu výbuchu nebo může být uvolněna postupně, řízeně, jako v jaderných reaktorech. Ej je možno uvolňovat sloučením výše zmíněného, teĎ již mrtvého rozhodčího a jader Unuseptíku. Při reakci bena s nebenem dochází k totální destrukci nebena a vítězství bena a jeho následné vytlačené energie, která je zde obsažena v Benovi a nejen v něm.

9. Ben Wallace na třetí (černoč.černá díra) je objekt natolik hmotný a zároveň velký, že jeho gravitační pole je v jisté oblasti poloprostoročasu  natolik silné, že žádný objekt včetně světla nemůže tuto oblast opustit. Černá díra nebyla teoreticky předpovězena  . Protože ji není možno pozorovat přímo, nemůžeme stanovit korektně nic jako její datum objevu. Bylo zjištěno, že jde o těleso které má příliš velkou hmotu na to, být neutronovou hvězdou. Další efekty spojené s pozorováním, především rentgenové záření, bylo v perfektní shodě s teoretickou predikcí černé díry. Dnes považujeme za obecně prokázáno, že černé díry se nachází v srdci Bena Wallace umocněném na osmou čímž dostaneme Bena Wallace na třetí.Objekty v gravitačním poli jsou vystaveny zpomalení času, nazývaného benova dilatace času. Tento fenomén byl experimentálně potvrzen při pokusu s raketou Ben v roce 1111 a nebere jej v úvahu například i navigační systém gps . V blízkosti horizontu událostí černé díry se dilatace Bena projevuje velmi výrazně.V centru této černo-černé černé díry vzniká takz. LeBronovská singularita, místo kde je Benovo zakřívení nekonečné a neznámé.Jakmile někdo sem spadne dochází k horizontu událostí, např. rozpadání kobeontů a dalších.Existuje i tzv. Rotující černo-černá černá díra, což je něco jako Ben na 3,1tou.Zde dochází k radikálních změnám v poloprostoro čase. \mathrm{d}s^2 = - c^2 \left( 1 - {2Gm \over c^2 r} \right) \mathrm{d}t^2 + \left( 1 - {2Gm \over c^2 r} \right)^{-1} \mathrm{d}r^2 + r^2 \mathrm{d}\Omega^2 +-ben(kobe-lebron) /*+-spisovatel=BeN WaLlAcE na 3,1tou..K zániku dojít nelze.
Souvisí zde i další vzorce v příručce super-hyper nový počítací zákon.


10.Ben Pravil: Za předpokladu, že já jsem vaším vzorem právě když NANI existuje a LeBron mu pomáhá. Obrazem jste tedy práve tehdy, když Ben A NANI jsou vaším vzorem. Není ale pravda, že jste vzorem, práve když jsou i nejsou v konjunkci  a negaci obrazu. Poněvadž tato slovní rovnice není tak docela ekvivalentní, spíše je ne-ekvivalentní rovnicí. Jste pouze nepovedeným obrazem a to hodně nepovedeným, tato rovnice totiž nemá řešení, nebo spíše má a tím řešením je prázdná množina.


 Nový Zákon: 1.Ben Wallace blokující střelu o výšce H1 a jeho výšce Hben, blokne střelu díky jeho výskoku x, který byl udán rychlostí v1 + v2 míče, protože má větší pozitronovou vnější energii delta u než Kobe Bryant se zlomenou nohou, limitující jeho za norm. podmínek abnormálně-nenormální schopnosti.

2.Koule o hmotnosti ,. která byla vytvořena vyříznutím komolého bena (V=1/3*pí*v(r1 na druhou+r1*r2+r2 na druhou)) a komolého jehlanu po výpočtu sin 45 stupňů 11´ a 12´´ a 15´´´ je podobné díky koeficientu podobnosti tělesu nedefinovatelného tvaru které bylo z této koule vyříznuto díky setrvačnosti ve dveřích autobusu za jízdy rychlostí mach n.

3.Bw2B= ben wallacovský benovský - benus gymnazius janus nerudus alea acta benus kobeus prackus nbaus *matikus fyzikus fylozofus/dejepisus hovnivalus=již zmíněný Bw2B

4.viz desatero

5.nekonečně sbírek, zabralo by příliš místa

6.Definice rychlosti: rychlost zvuku <rychlost svetla <rychlost bena wallace... Rychlost Bena wallace byla změřena jen jednou......Benem Wallacem........zjistil, že je nezměřitelná.
Vzorcem vyjádřeno: E=ben wallace , neboli v=E

7.Při jaderných reakcích se mohou přeměňovat jádra jednoho kobeho do jádra polobena. Přitom zůstává LeBron i Tracy McGrady ve stejném počtu jako před reakcí. Tyto Benovsko-jaderné rovnice zapisujeme reakcí (nebo obráceně). Na Chriso-paulovské straně označení Kobeontu vstupujících a na Billupsovské Lebronionů vystupujících. Směr reakce označujeme Allenem Iversonem. Při Benovsko-chemických i Benovsko-jaderných reakcích se může uvolňovat Dwayne Wade. Arenasoidy jsou v Benovi (jeho jádře) vázány obrovskými Carmellovskými silami. E uvolňovaná při jaderných reakcích je 1*10 na ntou nebo vyšší než u reakcí Wadeovských.


8.Ben Wallace je užitečný ve vědě, technice, basketu a také při lékařství (patologie). Metodou značených kobeontů je možno sledovat koloběh benova vnitra v organismu neadrtálce obecného alias Tim Duncan. Pomocí radiobena se dá určovat stáří organických látek a aniontokobeontů.Ozařováním plného bena je možno zavést nové nemoci, ničit potraviny, odsterilizovat předměty....V kosmu může být zdrojem k výbuchu supernovy atd.


Super-hyper Benovské počty:1.Benovo načasování bloku:
Existuje základní konstanta 0 < c < \infty s následující vlastností. Pokud A, B jsou dvě události mající souřadnice (x1,x2,x3,t) a (y1,y2,y3,s) v inerciální vztažné soustavě F, a mající souřadnice (x'1,x'2,x'3,t') a (y'1,y'2,y'3,s') v jiné inerciální vztažné soustavě F', pak
\sqrt{(x_1-y_1)^2 + (x_2-y_2)^2 + (x_3-y_3)^2} = c(s-t) tehdy a jen tehdy, když \sqrt{(x'_1-y'_1)^2 + (x'_2-y'_2)^2 + (x'_3-y'_3)^2} = c(s'-t').
\sqrt{(x_1-y_1)^2 + (x_2-y_2)^2 + (x_3-y_3)^2} = \sqrt{(x'_1-y'_1)^2 + (x'_2-y'_2)^2 + (x'_3-y'_3)^2}

V mnoha situacích může být užitečné uvažovat čas jako imaginární (například to může zjednodušit rovnice). V tom případě je t v předchozí rovnici nahrazeno i.t' a metrika se mění na

 {\mathrm d}s^2 = {\mathrm d}x_1^2 + {\mathrm d}x_2^2 + {\mathrm d}x_3^2 + c^2({\mathrm d}t')^2

Pokud pro zjednodušení zmenšíme počet prostorových dimenzí na 2, můžeme reprezentovat fyzikální svět 3-rozměrným prostorem,

 {\mathrm d}s^2 = {\mathrm d}x_1^2 + {\mathrm d}x_2^2 - c^2 {\mathrm d}t^2
P^\nu \equiv m_0 U^{\nu} = (P^0 = E c^{-1},p^1,p^2,p^3),
 {{\mathrm{d}P^\nu}\over{\mathrm{d}\tau}} = F^\nu
(opět je vidět, že všechny tyto veličiny mají tenzorový charakter
Po zavedení těchto veličin můžeme elektromagnetismus zapsat v tomto elegantním tvaru:
{F^{\mu \nu}}_{,\nu} = \, \mu_0 J^\mu, (První série Benovských rovnic.)
F_{[\mu \nu, \kappa]} = F_{\mu \nu, \kappa}+F_{\nu \kappa, \mu}+F_{\kappa, \mu \nu} = \, 0. (Druhá série Benovských rovnic.)

Zbytek si musíte dopočítat sami.......

2.Benův doskok a jeho načasování ve zkrácené verzi:
S= \{(x,y) \in \mathbb{R}^2:a \leq x \leq b ,0 \leq y \leq f(x)\}

Ke každé funkci f(x), která je na intervalu \mathbf{I} spojitá, existuje na tomto intervalu primitivní funkce F(x). Je-li F(x) primitivní funkcí k funkcí f(x) a C je libovolná konstanta, pak také funkce F(x) + C je primitivní funkcí k funkci f(x).

Proces hledání primitivní funkce F(x) k dané funkci f(x) je označován jako integrace a značíme

\int {f(x)}\,\mathrm{d}x = F(x) + c,
\int {x^n} \,\mathrm{d}x = \frac{1}{n+1}x^{n+1} + c \mbox{ pro } x>0, n \in \mathbb{R} \mbox{ a } n \ne -1. Pro přirozená n platí uvedený vztah pro všechna x.
\int {\frac{1}{x}} \,\mathrm{d}x = \ln |x| + c \mbox{ pro } x\ne 0
\int {\mathrm{e}^x} \,\mathrm{d}x = \mathrm{e}^x + c
\int {a^x} \,\mathrm{d}x = \frac{a^x}{ln(a)} \ + c \mbox{ pro } a>0, a\ne 1
\int \frac{1}{\sqrt{x^2 + 1}}\mathrm{d}x = \ln (x + \sqrt{x^2 + 1}) + c = \operatorname{arcsinh}x + c
\int \frac{1}{\sqrt{x^2 - 1}}\mathrm{d}x = \left\{\begin{matrix} \ln{|x + \sqrt{x^2 - 1}|} + c, & \mbox{ pro } |x|> 1 \\ \operatorname{arcosh}x + c, & \mbox{ pro } |x|<1 \end{matrix}\right.
\int [f(x) \pm g(x)] \, \mathrm{d}x = \int f(x)\,\mathrm{d}x \pm \int g(x)\,\mathrm{d}x
.

Pro n \geq 2 pak pro I1 ze základních vztahů plyne

\int \frac{A}{{(x-a)}^n}\,\mathrm{d}x = \frac{A}{1-n}\frac{1}{{(x-a)}^{n-1}} + C

pro x \ne a.


Integrál I2 pro M = 0,n = 1 lze převést na integrál \int \frac{\,\mathrm{d}x}{x^2+a^2}
x^2+px+q = {(x-\frac{p}{2})}^2-(\frac{p^2}{4}-q) = z^2+a^2,

kde z = x - \frac{p}{2} a a^2 = -(\frac{p^2}{4}-q) = -D. Pomocí základních integračních vztahů pak dostaneme

\int N\frac{\,\mathrm{d}x}{x^2+px+q} = N \int \frac{\,\mathrm{d}x}{{(x+\frac{p}{2})}^2 - (\frac{p^2}{4}-q)} =
=N \int \frac{\,\mathrm{d}z}{z^2+a^2} = \frac{N}{a} \operatorname{arctg}\frac{z}{a} + C = \frac{N}{\sqrt{-D}} \operatorname{arctg}\frac{x+\frac{p}{2}}{\sqrt{-D}} + C
Mx+N = \frac{M}{2}\left(2x+\frac{2N}{M}\right) = \frac{M}{2}\left[(2x+p)+(\frac{2N}{M}-p)\right],

pak dostáváme řešení

\int \frac{Mx+N}{x^2+px+q}\,\mathrm{d}x = \frac{M}{2} \int \frac{2x+p}{x^2+px+q}\,\mathrm{d}x + \frac{M}{2}(\frac{2N}{M}-p) \int \frac{\,\mathrm{d}x}{x^2 + px+q} =
= \frac{M}{2} \ln{|x^2+px+q|} + A I

kde I je integrál typu I2 pro M = 0,n = 1.

Integrál I2 pro M = 0,n > 1 lze pomocí substituce x-\frac{p}{2}=z, \,\mathrm{d}z=\,\mathrm{d}x a -(\frac{p^2}{4}-q)=a^2 upravit na tvar

K_n = \int \frac{N \,\mathrm{d}x}{{(x^2+px+q)}^n} = \int \frac{N \,\mathrm{d}x}{{[{(x-\frac{p}{2})}^2 - (\frac{p^2}{4}-q)]}^n} = N \int \frac{\,\mathrm{d}z}{{(z^2+a^2)}^n}
Zbytek každý dokáže lehce vydedukovat....

3.Uspesnost trestnych hodu : Jak vsichni vime, ben je nejhorsim sestkarem historie ligy nba . Az na to že jeho spoluhráči zjevne nechapou ze jim ve skutečnosti nahrává, zde dokáži výpočtem jednoduchým.
\lim_{z \rightarrow z_0} \frac{f(z) - f(z_0)}{z - z_0} = \frac{\mathrm{d}f}{\mathrm{d}z} = f^\prime(z_0)
f^\prime(x), také označujeme jako první derivaci (derivaci prvního řádu). Funkci f^\prime(x) lze opět derivovat, čímž získáme druhou derivaci (derivaci druhého řádu) funkce f(x)
f^{\prime\prime}(x) = {[f^\prime(x)]}^\prime = \lim_{h \to 0} \frac{f^\prime(x+h) - f^\prime(x)}{h}

Dalším derivováním můžeme získat vyšší derivace funkce f(x), které značíme f^{\prime\prime\prime}(x), f^{(4)}(x), f^{(5)}(x), atd. Používá se také jiné značení, při němž n-tou derivaci značíme jako f^{(n)}(x), \frac{\mathrm{d}^n f(x)}{\mathrm{d}x^n}, popř. pro označení derivace v bodě a lze použít {\left[\frac{\mathrm{d}^n f}{\mathrm{d}x^n}\right]}_{x=a}.


Někdy je výhodné použít také tzv. nultou derivaci funkce f(x), za niž považujeme samotnou funkci f(x), tzn. f(0)(x) = f(x).


Definici lze rozšířit i na záporné a "necelé" řády. Jako přirozené se jeví ztotožnit minus první derivaci s integrálem f^{(-1)}(x) = \int_0^x f(t)\,\mathrm{d}t a derivaci minus n-tého řádu s výrazem f^{(-n)}(x) = \frac{1}{(n-1)!}\int_0^x (x-t)^{n-1}f(t)\,\mathrm{d}t , neboť prvním resp. n-tým derivováním


neboli trochu jinak:
\frac{\part f}{\part x_1} = \lim_{h \to 0} \frac{f(x_1+h,x_2,...,x_n)-f(x_1,x_2,...,x_n)}{h}

Podobně lze v daném bodě určit parciální derivaci pro libovolné xi, tzn.

\frac{\part f}{\part x_i} = \lim_{h \to 0} \frac{f(x_1,x_2,...,x_i+h,...,x_n)-f(x_1,x_2,...,x_i,...,x_n)}{h}


Parciální derivaci funkce f podle xi v bodě A zapisujeme \frac{\part f}{\part x_i}(A), \frac{\part f}{\part x_i}(a_1,a_2,...,a_n), f_{x_i}(A), f_{x_1}(a_1,a_2,...,a_n) nebo také f_{x_1}^\prime(a_1,a_2,...,a_n).

Větu o záměnnosti smíšených derivací lze za obdobných předpokladů aplikovat také na derivace vyšších řádů. Jsou-li totiž všechny parciální derivace r-tého řádu v bodě A spojité, potom jsou si rovny všechny parciální derivace r-tého řádu, které se liší pouze v pořadí derivování. Tedy např. pro funkci dvou proměnných x a y platí

\frac{\part^r f(x,y)}{\part x^m \part y^n} = \frac{\part^r f(x,y)}{\part y^n \part x^m} = \frac{\part^r f(x,y)}{\part x \part y^n \part x^{m-1}} = \frac{\part^r f(x,y)}{\part x \part y^{n-2} \part x^{m-1} \part y^2} = ...

\frac{\part z}{\part x_i} = \frac{\part z}{\part u_1}\frac{\part u_1}{\part x_i} + \frac{\part z}{\part u_2}\frac{\part u_2}{\part x_i} + ... + \frac{\part z}{\part u_n}\frac{\part u_n}{\part x_i}

pro i = 1,2,...,n.

Při výpočtu derivací vyšších řádů je nutné zohlednit závislost derivací \frac{\part z}{\part u_i} na xk.


Speciálním případem složené funkce je z = h(x,y,u), kde u = g(x,y). Pro parciální derivace pak dostáváme

\frac{\part z}{\part x} = \frac{\part h}{\part x} + \frac{\part h}{\part u}\frac{\part g}{\part x}
\frac{\part z}{\part y} = \frac{\part h}{\part y} + \frac{\part h}{\part u}\frac{\part g}{\part y}
zbytek sem nema cenu psát, právě proto nikdo ten míč od bena nechytí, poněvadž nikdo nepochopíSkutečné basketbalové rekordy (anglicky):

Accolades

Wallace is honored with the Pistons at the White House for the team's victory in the 2004 NBA Finals.
Wallace is honored with the Pistons at the White House for the team's victory in the 2004 NBA Finals.
 • First Team: 2002, 2003, 2004, 2005, 2006
 • Second Team: 2007
 • 5-time All-NBA:
 • Second Team: 2003, 2004, 2006
 • Third Team: 2002, 2005
 • 2-time NBA regular-season leader, rebounds per game: 2002 (13.0), 2003 (15.4)
 • NBA regular-season leader, blocks per game: 2002 (3.5)
 • 2-time NBA regular-season leader, total rebounds: 2001 (1052), 2003 (1026)
 • NBA regular-season leader, total defensive rebounds: 2001 (749)
 • 2-time NBA regular-season leader, total offensive rebounds: 2003 (293), 2006 (301)
 • NBA regular-season leader, total blocks: 2002 (278)

[edit] NBA records/achievements

Only undrafted player to receive a contract of $54 million+ from one team.

[edit] Detroit Pistons franchise records (15)

 • Most blocked shots, all-time: 1,297 (2000–2006)
 • Most blocked shots in
 • Highest blocks-per-game average, one season: 3.48 (2001-02)
 • Most defensive rebounds, one quarter: 10 (November 18, 2002 vs. New York Knicks).
 • Most rebounds, one half, playoffs: 17 (Game 4, 2003 Eastern Conference First Round)
 • Most rebounds, one quarter, playoffs: 13 (Game 4, 2003 Eastern Conference First Round)
 • Most offensive rebounds, one game, playoffs: 11 (Game 3, 2004 Eastern Conference Semifinals)
 • Most offensive rebounds, one half, playoffs: 7 (Game 3, 2004 Eastern Conference Semifinals)
 • Most defensive rebounds, one game, playoffs: 17 (Game 1, 2003 Eastern Conference Finals)
 • Most defensive rebounds, one half, playoffs: 12 (Game 1, 2003 Eastern Conference Finals)
 • Most defensive rebounds, one quarter, playoffs: 9 (Game 1, 2003 Eastern Conference Finals)
 • Most steals, one game, playoffs: 7 (Game 4, 2003 Eastern Conference First Round)

[edit] International competition

He played for the US national team in the 2002 FIBA World Championship.[9]
www.theonion.com/.../SB-Wallace-James-R.jpg

LeBron+Ben v jednom týmu


 

Náhledy fotografií ze složky NBA

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pornorasskazy

(CharlesRence, 18. 10. 2020 7:29)

find more information https://pornorasskazy.net/rabote/

nepal hot sex

(Kimberlyfeste, 18. 10. 2020 6:59)

jaklen fardais sax
xnxx kaka adik
mai khalifa sexy
jakalin sex vido
xxx vdeos latest
dilwale sexy film
gurdaspur sex video
nothy amarica 3x
bangladeshi mousumi sex
lily wright porn
sex bp choda
baerazz xxx com
sony x videos
sirale hd fuck
xxx.com fucking hard
3x video hd2016
saneiy lonne sexcom
gey xxx indian
xnxx techet studans
xxx 12yers vedeo

pornorasskazy

(CharlesRence, 18. 10. 2020 6:13)

see post https://pornorasskazy.net/lesbi/

seks xxx z

(Kevinskime, 18. 10. 2020 5:34)

xxxx poran video
blodings xxx video
bokeb barat selinku
all mix pornstar
xlxx hd 2017
xxx romantic uncle
www.xxxx college video
xxxhot indian com
sex hd bf
xxx bbc cheting
public indonesia porn
karnataka porn tubs
mechuri xxx com
english fucks techer
redwap bar lessbian
ballerina dream porn
sexy 2 video
funny sex x
indonisia sex mobile
xxx video 25

pornorasskazy

(CharlesRence, 18. 10. 2020 4:58)

look at this web-site https://pornorasskazy.net/sluchaj/

sani leon boobs

(Keithlib, 18. 10. 2020 4:10)

nikita willy sex
odia besi bp
selpke xxx sxe
xxxvedios black girl
beeg xxx sexy
saxe video school
girls porno movis.
desi couple mms
sexxxxx hd hot
xxx sex kernr
tinyjuke downlaod xxx
bf feelam xxx
xxx com the8
arianna cumshort videos
xxxx video opan
rape sex move
जबरदस ती xxx.com
zacline x video
fast gangrip xxx
wapinxxx want lone

pornorasskazy

(CharlesRence, 18. 10. 2020 3:42)

this link https://pornorasskazy.net/incest/

nars rep xxx

(KayleeTrike, 18. 10. 2020 2:45)

xxx sss moms
www.com sex bp
badshah chele bf
sunny leoneb tubxporn
teenie endlich 18
voyure desi flashing
bf 3gp dwnld
hd porn18 japan
xxxsex video g
six com xxx
xxx bebe hot
mayan girl fuck
sex vidou xxxmovie
pron video xxxxxx
nana pateker xxx
www xxx bf.com
priyanka chopra sexmovie
heroes xxx video
natasha xxx cartoon
naya xxx 2019

pornorasskazy

(CharlesRence, 18. 10. 2020 2:44)

Resources https://pornorasskazy.net/prinujden/

Кухни на заказ в Симферополе по минимальной цене

(vguriiodib, 18. 10. 2020 2:13)

Уникальные и качественные кухни на сайте https://xn--80aadgeib2cf9a9a1i.xn--p1ai/category/mebel-dlya-doma/kuhni-na-zakaz/ в Симферополе заказать можно в любое удобное время. Преимущества кухни указаны на сайте - ознакомиться с данной информацией непременно стоит. При сотрудничестве с компанией, можно позабыть напрочь о различных ограничениях - даже маленькие кухни будут смотреться действительно хорошо. Функциональность кухонь всегда будет обеспечена - дополнительные полки и секции всегда можно будет внедрять.

jweber

(JeremyNualo, 18. 10. 2020 1:50)

check my blog https://jweber.ru/mature/

golyedevushki

(Marionek, 18. 10. 2020 1:37)

description https://golyedevushki.com/zhopy/

uc broser xxx

(Kaylahaphy, 18. 10. 2020 1:20)

porn sexx online
livin sex xxx
lokal rape sex
xxx video2019 sd
via valen nngentot
xxx bf 7x
indian giral xvideo.com
miya khalifa hard
sexy video dawnlod
tarak anjali xxx
neutral boob xxx
xxx anemal move
brazil hindi xxx.com
romantic fingaring sex
fsiblog desi vidios
xxx vodeo jogol
xxx hd niw
xn 2018 sex
सनी देओल bf.xx
free xxx english

pornorasskazy

(SamuelNor, 18. 10. 2020 1:10)

special info https://pornorasskazy.net/klizma/

pornofoto

(SteveRaisa, 18. 10. 2020 1:08)

see post https://pornofoto.org/fetish/

jweber

(JeremyNualo, 18. 10. 2020 0:53)

find more information https://jweber.ru/young/

nagi shekshi video

(LynnHet, 18. 10. 2020 0:46)

langa bf open
bihari choda choda
h metro videos
skandal sex pns
kemberly anne sex.xxx
hot sixe video
xxx news sonylo
xxxnx vedio punjabi
bad masti desi
girls fulk videos
hi fi xxx.com.
m.ijzz xxx com
stacie falls porn
xxx belik waet
fuck with 3boy
toning girlfriends com
1995 xxx video
vixen porn fuckvideo
xxx dekhna he
bf nangi hd

golyedevushki

(Marionek, 18. 10. 2020 0:40)

visit this site https://golyedevushki.com/negrityanki/

pornofoto

(SteveRaisa, 18. 10. 2020 0:11)

other https://pornofoto.org/school/

jweber

(JeremyNualo, 17. 10. 2020 23:57)

click for more https://jweber.ru/tits/


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100

následující »